İlk İzlenim-Senin İle 1 Fazlayız

İlk İzlenim-Senin İle 1 Fazlayız 1280 848 Aylin Satun Olsun

Üniversiteden ilk mezun olduğunuz dönemi hatırlıyor musunuz?

Eğer bir iki staj yapmış ve şirket görmüşsek şanslı kitle arasındaydık.

Tıpkı şu anda olduğu gibi.

O kadar çok şirket ortamı görmeden mezun olan genç var ki.

Mezun olunca, eğer ailesi İstanbul’da oturmuyorsa iş ararken kalacak yer bulacak. Sonra görüşmeye giderken ne giymesi gerektiğini bilemeyecek. Bilse bile alacak parası yok.

Hepimiz bugünlerden geçtik. İşte biz de bunun için kurucusu ve Yönetim Kurulu üyesi olduğum PWN Istanbul‘da (Profesyonel İş Kadınları Derneği) bir sosyal sorumluluk projesi başlattık.Projenin adı ‘İLK İZLENİM ‘ Bizim bu heyecanımıza UPS ve TurkishWINN ‘de destek oldu. İlk pilot üniversite Marmara Üniversitesi.  Ne mi yapıyoruz? Üniversiteden mezun olacak genç kızlarımız için profesyonel iş hayatında olan kadınlarımızdan beden değişikliği sebebi ile kullanamadıkları elbise ve takımlarını topluyoruz. Depolama ve tasnif için UPS bize destek oluyor. Ekim ayında Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde kuracağımız bir açık mağaza ile genç kızlarımızı iş hayatına uygun giydireceğiz ve bilgilendireceğiz.

Sen de ‘BEN DE VARIM’ diyorsan, seninle 1 fazlayız.

image

Desteğini arttırmak için bu kampanyayı arkadaşlarına, şirketine duyurursan HARİKA olur. Paylaşımlarda #ilkizlenim #firstimpression ve #yüksektopuklumaratoncular kullanabilirsin. Sorularınız olursa PWN Istanbul için istanbulepwn@gmail adresine mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler.

Web sitemiz, çoğunlukla 3. taraf hizmetlerinden gelen çerezleri kullanır. Konu hakkında daha fazla detay için Gizlilik Politikamızı okuyabilirsiniz.