Bizden Haberler

Coach Magazine Global 1365 1365 Aylin Satun Olsun

Coach Magazine Global

Aylin Satun Olsun Coach Magazine Global Danışma kurulunda. Global ölçekte ülkesel ve sektörel koçluk uygulamalarının yer aldığı dergide, farklı uzmanlık alanlarında koçların köşe yazıları yer alıyor. Aylin Olsun’un aylık röportajları dergide ve youtube kanalında yayınlanıyor.

Harrison Assessment – Berlin 788 591 Aylin Satun Olsun

Harrison Assessment – Berlin

Harrison Assessment’ın yıllık buluşması için Berlin’deydik.  Toplantıda yetenek değerlendirme , işe alım ve koçluk alanındaki farklı çözümleri konuştuk. Yeni satış ekibi yetkinlik değerlendirme modülü de tanıtıldı.

DişiBusiness 1300 520 Aylin Satun Olsun

DişiBusiness

Aylin Satun Olsun aylık iş dünyasının ilk kadın dergisi DişiBusiness’te Zamansız köşesinde yazılarına başladı. Aynı zamanda DişiBusiness Danısma Kurulu üyesi olan Aylin Olsun yazılarında toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın sorunlarını gündeme getiriyor.

PWN Bükreş 906 500 Aylin Satun Olsun

PWN Bükreş

Aylin Satun Olsun , PWN Global (Professional Women Network) federasyon yönetim kuruluna seçildi. Aylin Olsun başkan yardımcısı olarak Kurumsal Ortaklıklar ve Fonlardan sorumlu olacak. PWN Global’in ilk yönetim kurulu toplantısı Bükreş’te gerçekleştirildi.

Pandemide Liderlik-Zamansız Söyleşiler 2533 1900 Aylin Satun Olsun

Pandemide Liderlik-Zamansız Söyleşiler

Aylin Satun olsun tarafından kaleme alınan Pandemide Liderlik-Zamansız Söyleşiler kitabında iş ve sivil toplum dünyasından onbeş liderle röportaj gerçekleştirdi. Pandemi döneminde   yaklaşık dört aylık dönemde, yaşadıklarını samimiyetle paylaştılar.  Olsun kitabın tanıtımında :” ..Geleceği her şeyi ile hayal etmek mümkün değil elbette ama diğer yandan bu söyleşilerdeki samimi paylaşımların geleceği şekillendirmede ve geleceğin liderlerine yol göstermede…

Yüzakımız100Kadın 463 347 Aylin Satun Olsun

Yüzakımız100Kadın

Cumhuriyetin 100.yılında alanında güçlü, cesur ve ilham veren 100 kadının hikayesinin yer aldığı Yüzakımız100Kadın kitabında Aylin Satun Olsun’da hayat hikayesi ile yer aldı.

Cumhuriyetin 101.yılı 644 432 Aylin Satun Olsun

Cumhuriyetin 101.yılı

Cumhuriyetin 101.yılında ikinci kez İzmir’de toplanan Kadın İktisat kongresinde Hayallerimizdeki Türkiye için eşitsizliğin, önyargıların yok edilmesi için sosyal ve ekonomi politika önerilerimizi paylaştık.

MENTÖRÜM OL – BİMTAŞ 799 535 Aylin Satun Olsun

MENTÖRÜM OL – BİMTAŞ

BİMTAŞ’ta MENTÖRÜN OL kapsamında şirket yöneticilerine mentörlük eğitimini yaptık. MENTÖRÜM OL Bimtaş içinde çalışanlar ile yöneticiler arasında iletişimi arttırmak, yeni çalışanların kuruma adaptasyon sürecini hızlandırmak, aynı zamanda kurumsal hafıza ve know how transferini sosyal öğrenmeyle hızlandırmak için tasarlandı. Bu program çok boyutlu kurum içi mentörlük sistemi. Programda kariyer mentörlüğü, tersine mentörlük ve Teknik mentörlük yer…

Ulaşım Sektöründe Toplumsal Cinsiyet Eşitliği 771 401 Aylin Satun Olsun

Ulaşım Sektöründe Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden Metro İstanbul, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (European Bank for Reconstruction and Development-EBRD) ve İstanbul Planlama Ajansı (İPA) ile birlikte düzenlenen “Ulaşım Sektöründe Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” başlıklı panelde EBRD ile olan iş birliğini duyurdu.İPA Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Program Yöneticisi Aylin Olsun, İBB Finansman Şube Müdürü Dr. Rezzan Neslihan Vural ve…

Rehberim Ol Mentorluk Programı 1018 573 Aylin Satun Olsun

Rehberim Ol Mentorluk Programı

Rehberim Ol Mentorluk Programı 12 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleştirilen Speed Networking ve Tematik Mentorluk Etkinliği ile başladı. Programın tasarımcı, uygulayıcı Aylin Olsun liderliğinde mentorlük eğitimleri ve mentor-menti eşleştirmeleri tamamlandı. Program altı ay sürecek. “REHBERİM OL” Mentorluk Programı kapsamında 50 mikro ve küçük işletmeye 5 ay süre ile birebir ve grup mentorluk seanslarının yanı sıra finans, pazarlama,…

Web sitemiz, çoğunlukla 3. taraf hizmetlerinden gelen çerezleri kullanır. Konu hakkında daha fazla detay için Gizlilik Politikamızı okuyabilirsiniz.