BAŞVURU

  Değerlendirme Merkezi  Mentörlüğü ile Liderlik Kariyerinizi Garantiye Alın

  Siz de değerlendirme merkezlerinde başarılı olmak  ve kariyerinizi güvenle yönlendirmek istiyor musunuz?

  Yeni bir işe yönetici olarak başvurdunuz ve değerlendirme merkezine mi gireceksiniz ?

  Kurumunuzda, terfi süreçleri öncesi, değerlendirme merkezine davet mi aldınız ?

  O zaman doğru yerdesiniz. Değerlendirme merkezi mentörlüğü programımızla sizlere rehberlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

  Mentörlüğümüz,

  • Kişisel ve profesyonel gelişiminizi desteklemek
  • Assessment Centre (Değerlendirme merkezi ) uygulama pratikleri ile sürece güvenli dahil olmanızı sağlamak amaçlanmaktadır.

  Programımız:

  1. Kişisel Değerlendirme: İlk seansta, kariyer hedeflerinizi ve güçlü yönlerinizi belirlemek için birlikte çalışacağız. Sizin benzersiz yeteneklerinizi, tanımlayarak değerlendirme merkezi sürecinde en iyi şekilde parlamak için stratejiler geliştireceğiz.

  İlk aşama yetkinlik bazlı mülakat sürecine hazırlığı içerir. Kurumunuzun yetkinlikleri ile bağlantılı kişisel beceri ve tecrübelerinizi , SWOT analizi yapılarak ilk aşama hazırlık tamamlanır.

  2. Simülasyonlar ve Pratikler: Rol Oyunu, Analiz, Bekleyen İşler, Masamdaki Evraklar gibi Değerlendirme merkezindeki uygulamalardan birer tane uygulama yapılır. Kurum yetkinlikleri (Planlama ve Organizasyon, zaman Yönetimi, liderlik, karar verme, inovasyon, müşteri odaklılık vs.) ile bağlantılı örnek davranışlar üzerinden gidilir ve hazırlık genel kriterler konusunda yönlendirilir.

  3. Geri Bildirim ve İyileştirme: Rol oyunu, Bekleyen işler, Analiz uygulamalarında kritik başarı faktörleri üzerinden gidilir.

  Uygulama sürecindeki öneriler ile değerlendirme merkezine kendinizi güvenle hazırlamış olacaksınız.

  Kariyerinizi daha da ileri taşımak, mentörlük talebiniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak, başlangıç için bir adım atmanıza yardımcı olacağız.

  Unutmayın, değerlendirme merkezi mentörlüğü ile geleceğinize yön vermek için doğru adrestesiniz. Hayalinizdeki kariyere bir adım daha yaklaşmak için bize katılın!

  Programımız:

  1. Kişisel Değerlendirme: İlk seansta, kariyer hedeflerinizi ve güçlü yönlerinizi belirlemek için birlikte çalışacağız. Sizin benzersiz yeteneklerinizi, tanımlayarak değerlendirme merkezi sürecinde en iyi şekilde parlamak için stratejiler geliştireceğiz.

  İlk aşama yetkinlik bazlı mülakat sürecine hazırlığı içerir. Kurumunuzun yetkinlikleri ile bağlantılı kişisel beceri ve tecrübelerinizi , SWOT analizi yapılarak ilk aşama hazırlık tamamlanır.

  2. Simülasyonlar ve Pratikler: Rol Oyunu, Analiz, Bekleyen İşler, Masamdaki Evraklar gibi Değerlendirme merkezindeki uygulamalardan birer tane uygulama yapılır. Kurum yetkinlikleri (Planlama ve Organizasyon, zaman Yönetimi, liderlik, karar verme, inovasyon, müşteri odaklılık vs.) ile bağlantılı örnek davranışlar üzerinden gidilir ve hazırlık genel kriterler konusunda yönlendirilir.

  3. Geri Bildirim ve İyileştirme: Rol oyunu, Bekleyen işler, Analiz uygulamalarında kritik başarı faktörleri üzerinden gidilir.

  Uygulamadaki hazırlık sürecindeki öneriler ile değerlendirme merkezine kendinizi güvenle hazırlamış olacaksınız.

  Başvurunuzu yapmak ve kariyerinizi daha da ileri taşımak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak, başlangıç için bir adım atmanıza yardımcı olacağız.

  Unutmayın, değerlendirme merkezi hazırlık mentörlüğü ile geleceğinize yön vermek için doğru adrestesiniz. Hayalinizdeki kariyere bir adım daha yaklaşmak için bize katılın!

  Özge Bal Akkaya- Bankacı 

  Assesment süreci ile ilgili bilgim yoktu. Hangi aşamalara çalışmam lazım, neler yapmam gerektiğini de bilmiyordum ki karşıma Aylin Hanım çıktı.

  Süreçte dikkat edilecek konulara hakim oldum. Kişisel gelişimde fark yaratan özelliklere odağım arttı. Anatik düşünme, karar alma, analiz etme ve çalışan motivasyonu gibi konularda farkındalığım oluştu.

  Yöneticilik/liderlik süreçlerine girmeden önce Aylin Hanım’a uğramanızı önemle tavsiye ederim.

  Şule Sayar – Bölge Müdürü

  Pharma sektöründe 20 yıldır aynı firmada çalışıyorum. Aylin hanımdan aldığım kariyer mentörlüğünde öncelikle kendimi tanımamı, bir profesyonel olarak SWOT analizimi çıkardık. Kurumumuzda terfi ve iç ilanlara başvurularda süreçlerinde değerlendirme merkezi uygulanıyor; ben geçmiş yıllarda da değerlendirmeye girmiştim. Ancak bu sefer profesyonel bir destek almak istedim. Aylin hanımla mevcut pozisyonun beklentileri  ve iş tanımı doğrultusunda, kendi yetkinlik ve becerilerimi belirledik. Değerlendirme merkezi uygulamalarından örnekler yaptık . Uygulama esnasındaki kritik başarı unsurlarını görmek , kendime güvenimi arttırdı.  Bu kariyer mentorlüğü süreci sonunda kendimi daha iyi analiz etme ve güçlü yönlerim ile başarılı olacağım farklı kariyer rotaları çizme fırsatı buldum.  Teşekkürler

  Web sitemiz, çoğunlukla 3. taraf hizmetlerinden gelen çerezleri kullanır. Konu hakkında daha fazla detay için Gizlilik Politikamızı okuyabilirsiniz.