Yeni Bir Haftayı Beklerken

Yeni Bir Haftayı Beklerken 580 383 Aylin Satun Olsun

Merhaba

Kendi sitemi sizlere duyurmamın üzerinden 10 gün geçti. Öncelikle mesaj ve sosyal medya iletileri ile gönderdiğiniz güzel yorumlar ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Bu siteyi ağırlıklı olarak kadın ve liderlik yönetimini üzerine bir iletişim platformu olarak tasarlamıştım; fakat öyle gözüküyor ki bu sınırları biraz aşmak gerekecek. Insan olmadan kadın olmak, temel insana yönelik sorunları çözmeden kadın sorunlarını çözmek mümkün değil. Son birkaç gündür kamuoyunda hepimizin maalesef sadece izleyicisi olarak kaldığımız korkunç olaylara , kayıplarımıza kayıtsız kalmak mümkün değil. Bu konuda yazmak – yazmamak arasında ciddi bir mücadele verdim. Henüz çiçeği burnunda bir blogger olarak “limit sizsiniz..limitsizsiniz ‘ paradoksunu aşamadım ve bu aşamada yazmamayı tercih ettim. Duygu ve düşüncelerimi bu konuda daha usturuplu ifade edebileceğim bir anda politika ve aktüel yaşam üzerine de yazmaya başlayacağım.

Pazartesi  günü sitemde bir konuk yazarımız var. Müge Yalçın. Myexecutive  Üst Düzey Yönetici Araştırma ve Yerleştirme Şirketi Kurucu Ortağı Müge hanım “Yönetim Kurullarında Daha Fazla Kadın’ın neden olması gerektiğimi anlatacak. Tüm dünyada ve Türkiye’de bu konunun neden gündeme oturduğunu ve kadın sayısını arttırma çalışmalarının ekonomik altyapısını anlatacak.

Yazılara yapacağınız yorumlarla beni daha da zenginleştireceğinizi belirtmek istiyorum.

Heyecanla yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Sevgilerimle

ASO

Web sitemiz, çoğunlukla 3. taraf hizmetlerinden gelen çerezleri kullanır. Konu hakkında daha fazla detay için Gizlilik Politikamızı okuyabilirsiniz.